Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php:1) in /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php:1) in /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php on line 2
KMF Fero Horniaka Znojmo - Mezinárodní setkání

Klub mladých filatelistů Fero Horniaka Znojmo  

Vzhled: textový, pro slabozraké

Mezinárodní setkání

Náš KMF byl již čtyřikrát pověřen jako oficiální delegace na kongresu mladých slovenských filatelistů. Vedoucím delegace byl p. Stanislav Dušek (Nitra, Liptovský Mikuláš, Žilina, Bratislava), spolu s ním byli mládežníci Jiří Dvořák (Nitra, Liptovský Mikuláš), Jakub Macoun (Žilina), Jan Regula (Bratislava), Ondřej Krinke (Nitra) a David Kašpárek (Nitra).

Obrazová dokumentace k některým mezinárodním setkáním se nachází ve fotogalerii

Jiří Dvořák byl rovněž třikrát vybrán jako člen delegace na Evropské setkání mladých filatelistů. Spolu s ním byl v roce 2002 v polské Opoli i Pavel Buršík.

2002 - Opole, Polsko Srdce mládežnické filatelie

V roce 2003 ve dnech 24.-28.9. se náš mládežník Jakub Macoun zúčastnil Evropského setkání mladých filatelistů v Gratzu (Rakousko).

 

Jiří Dvořák, Klub mladých filatelistů Znojmo © 2002-2016. Město Znojmo.