Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php:1) in /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php:1) in /home4/znojmone/public_html/kmf/index.php on line 2
KMF Fero Horniaka Znojmo - Filatelistické olympiády

Klub mladých filatelistů Fero Horniaka Znojmo  

Vzhled: textový, pro slabozraké

Filatelistické olympiády

1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, Shrnutí

1987

Naše první účast na FO. Průkopníkem se stal Petr Kresan. Soutěžil v kategorii „A“ a v krajském kole v Brně skončil na 17. – 18. místě z 36 soutěžících.

1988

Získané zkušenosti se zhodnotily hned tento rok. Do krajského kola se probojovali naši 2 mládežníci, v kategorii „A“ Petr Kresan (obsadil z 38 soutěžících nádherné 2. místo), v kategorii „B“ Jan Vaníček skončil 8. z 28 soutěžících.

1989

Krajské kolo

KategorieSoutěžícíUmístění
ZObrdlíková Dana12.
ADvořák Tomáš2.
BKresan Petr6.

1990

Krajské kolo

KategorieSoutěžícíUmístění
ZVinklárek Roman2.
ASpurný Martin2.
BDvořák Tomáš3.

Umístění se našim soutěžícím vylepšovalo, ale do finále se stále nikdo neprobojoval.

1991

Krajské kolo - Konečně to přišlo!

KategorieSoutěžícíUmístění
ZHruška Kamil1.
AObrdlíková Dana4.
BDvořák Tomáš1.

Měli jsme smůlu, že tehdy ještě kategorie „Z“ na finále nejezdila, a tak se prvním finalistou z našeho KMF stal Tomáš Dvořák.

Nikoho ani ve snu nenapadlo, jakou šňůru vynikajících výsledků našeho KMF ve FO tímto svým výkonem odstartoval. Finále se konalo ve Svitavách a Tomáš skončil ve své kategorii na 2. místě!

Od této chvíle nebylo jediné finále FO, ve kterém by znojemští mládežníci nefigurovali. Posuďte sami. V některých ročnících reprezentovali Jižní Moravu ve finále pouze znojemští mladí filatelisté!

1992

KLADNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZDvořák Jiří2.
BSkopal Jan1.

1993

KLADNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZDvořák Jiří1.
AHruška Kamil2.
BKašpárek David1.
CSkopal Jan1.

1994

KLADNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZJurková Lenka1.
ADvořák Jiří1.
BKašpárek David1.

1995

SVITAVY - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZMacoun Jakub3.
ADvořák Jiří1.
BKrinke Ondřej1.
CKašpárek David1.

1996

KLADNO - finále

Teto rok lze jednoznačně prohlásit za nejúspěšnější v historii klubu, neboť všechny kategorie vyhráli na celostátním kole mladí filatelisté ze Znojma!!!

KategorieSoutěžícíUmístění
ZMacoun Jakub1.
ADvořák Jiří1.
BNeulinger Miroslav1.
CKašpárek David1.

1997

KLADNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZMacoun Jakub2.
BDvořák Jiří1.
CNeulinger Miroslav2.

1998

SVITAVY - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ACharvát Michal2.
BDvořák Jiří1.
CKrinke Ondřej1.

1999

PRAHA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ACharvát Michal1.
CDvořák Jiří1.

2000

PŘÍBRAM - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZBuršík Pavel3.
AMacoun Jakub3.
BCharvát Michal4.
CDvořák Jiří4.

2001

JIHLAVA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZMacounová Anna1.
ABuršík Pavel4.
BMacoun Jakub5.
CDvořák Jiří3.

2002

ROUDNICE NAD LABEM - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZVoznica Jakub1.
ABuršík Pavel2.
BRegula Jan3.

2003

SVITAVY - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZVoznica Jakub1.
BRegula Jan1.

2004

PRAHA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
AŠalomoun Vojtěch4.
BHorák Stanislav1.
CRegula Jan1.

2005

BRNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZKraus Radoslav1.
AŠalomoun Vojtěch2.
BHorák Stanislav1.
CRegula Jan2.

2006

JIHLAVA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
AZoufalá Anna1.
BŠalomoun Vojtěch1.
CHorák Stanislav2.

2007

MLADÁ BOLESLAV - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
AKotrnetz Jiří1.
BŠalomoun Vojtěch1.
CHorák Stanislav1.

2008

PRAHA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZLáníková Žaneta2.
CŠalomoun Vojtěch1.

2009

PARDUBICE - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZKacetlová Denisa2.

2010

BRNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZŠtancl Tobiáš2.
AKacetlová Kateřina1.
CKotrnetz Jiří3.

2011

BRADNÝS NAD ORLICÍ - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZSedláková Michaela1.
AKacetlová Denisa1.
CZoufalá Anna2.

2012

ČESKÁ SKALICE - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZSedláková Michaela1.
ZŠtancl Tobiáš6.
CZoufalá Anna1.
CKotrnetz Jiří3.

2013

BRNO - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZZábojník Vojtěch1.
ZSedláková Michaela2.

SČF na letošní rok vyhlásil soutěž k významným výročím na známkách ČR za rok 2012. Z našeho KMF se zúčastnili této soutěže:

SoutěžícíNázev exponátuUmístění
Kotrnetz Jiří70. výročí vyhlazení Lidic a Ležáků1.
Zoufalá Anna100. výročí založení českého skautingu1.

2014

PLZEŇ - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZMudrychová Lea1.
AZábojník Vojtěch1.
ASedláková Michaela3.

2015

PRAHA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ZRáb Michal1.
ASedláková Michaela1.
AZábojník Vojtěch2.

2016

PRAHA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
ASedláková Michaela1.
ARáb Michal2.

2017

PRAHA - finále

KategorieSoutěžícíUmístění
BSedláková Michaela1.
BZábojník Vojtěch2.

Shrnutí

Do roku 2017 se naši mladí filatelisté 77-krát probojovali do finále, a z toho získali:

Umístění

  1. 45-krát
  2. 18-krát
  3. 8-krát
  4. 4-krát
  5. 1-krát
  6. 1-krát
 

Jiří Dvořák, Klub mladých filatelistů Znojmo © 2002-2016. Město Znojmo.